Studio Projektowe Spatium Arkadiusz Sarlej
ul. Pszenna 13
95-070 Aleksandrów Łódzki
NIP: 7712655267
 
 
 
  
Biuro Projektowe Spatium, znajdujące się w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy Pszennej 13, powstało z myślą o Klientach, którzy w sposób świadomy podchodzą do przestrzeni, w której będą mieszkać, lub już mieszkają. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz, projektowanie architektonicznym obiektów oraz aranżacją wnętrz, odpowiadając przy tym również za projekty domów jednorodzinnych. Wykonujemy oczywiście opracowania pełnobranżowe projektów, oraz adaptacje projektów już gotowych.
Do każdego z wykonywanych przez nas projektów podchodzimy indywidualnie. Każdorazowo staramy się bowiem jak najlepiej zrozumieć Państwa potrzeby oraz spełnić Państwa oczekiwania, wymagania a przede wszystkim – marzenia. Decydując się na nasze projekty domów jednorodzinnych, mieszkań czy innych wnętrz, możecie być państwo pewni, że dostosujemy owe obiekty do Państwa potrzeb, pomożemy w wyborze najlepszych materiałów, najkorzystniejszych kolorów, przez cały czas pozostając z Państwem w kontakcie.
 
 

ARCHITEKTURA DOMU ma znaczenie dla wyboru OKNA dla twojego domu. ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS.

BIURO PROJEKTOWE ASX-BUD

 
 
BIURO PROJEKTOWE ASX-BUD
ul. Mickiewicza 1
47-420 Kuźnia Raciborska
NIP: 751-158-89-08
 
 

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE

 
 
PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Joanna Nosiadek
ul. Rymera 179 B
44-310 Radlin
NIP: 6471035188
  

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Joanna Nosiadek

 
 
PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Joanna Nosiadek
ul. Rymera 179 B
44-310 Radlin
NIP: 6471035188
  

Jeżeli to zaindeksuje - to daj tu linki prowadzące do województwa na www.Twoje-okna.com z tym własnie anchorem. Te anchory są zróżnicowane.

Okna Polkowice | Okna Brodnica | Okna Gorzów Wielkopolski | Okna Biała Podlaska

Chcemy Ci pomóc kupić nowe okna do twojego domu. Rekomendujemy portal www.Twoje-okna.com

 Ściany przesuwne HS
Ściany przesuwne i składane Ściany przesuwne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla mieszkań, jak i biur. Ich wygląd jest elegancki, wymagają mniej miejsca niż zwykłe ściany, a manipulowanie nimi jest bezpieczne i łatwe. Produkowane są w wielu odcieniach i mogą być pokryte panelami z lustrem. Obejmują całą wysokość od podłogi do sufitu. Mogą być również zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​każdej przestrzeni, w tym kątów. Na suficie są zazwyczaj zawieszone w dwóch miejscach, na podłodze są ustawione w szynie prowadzącej. Są one obramowane aluminium, a rama jest wypełniona płytą wiórową i posiada funkcje ochrony przed hałasem.

Architekci i projektanci z całego świata przesłali ponad 500 propozycji budowy niedrogich mieszkań na małych działkach w pięciu dzielnicach dzięki konkursowi , prowadzonemu przez Departament Ochrony Mieszkalnictwa i Rozwoju   - a pięciu z tych projektantów, z całego Nowego Jorku, zostało wybranych na finalistów.

Jak już wcześniej informowaliśmy , w lutym obciążyły uczestników biorących udział w projektowaniu działek o powierzchni 663 stóp kwadratowych i szerokości zaledwie 13 stóp. Te partie są pozostałymi przestrzeniami po wydarzeniach lub wynikają z zagospodarowania przestrzennego, co czyni je często niepożądanymi dla prywatnych deweloperów.

Aby odblokować niektóre z naszych najtrudniejszych do opracowania witryn, musieliśmy przyjąć nowe podejście, a podjęcie tego kroku wyraźnie się opłaciło” - powiedziała w oświadczeniu komisarz.

„Spośród setek propozycji, które otrzymaliśmy od zespołów z całego świata, tych pięciu nie miało sobie równych w korzystaniu z innowacyjnego projektu, aby sprostać wyzwaniom, które sprawiły, że te części nie zostały w pełni wykorzystane”.

Finaliści zostali wybrani przez zespół dziewięciu jurorów z różnych branż, w tym architektury, rozwoju nieruchomości, urbanistyki i polityki publicznej. Zwycięskie zgłoszenia zostaną zaprezentowane na wystawie w jesieni 2019 r. W Centrum Architektury.

Dolnośląskie

Bielawa Bolesławiec Dzierżoniów Głogów Jawor Jelenia Góra | Kłodzko Legnica Lubań Lubin Nowa  Ruda | Oleśnica | Oława Polkowice Świdnica Świebodzice Wałbrzych Wrocław Zgorzelec |

„Jako ława przysięgłych szukaliśmy pomysłowych propozycji, które uwzględniałyby mieszkańców, a także społeczności poza nimi - omówiliśmy szeroko jakość projektu, koncentrując się na wykonalności technicznej” - powiedział w oświadczeniu prezes i przewodniczący jury Hayes Slade. „Dostępność, zarówno fizyczna, jak i ekonomiczna, była również ważnym czynnikiem”.

OKNA Z POD NASZYCH SKRZYDEŁ

Nasza firma to lider firmy w zakresie okien zastępczych, został założony w 2001 roku. Od tego czasu sklep rozszerzył działalność o następujące branże:  specjalizuje się w dostarczaniu i montażu okien , drzwi i sidingów winylowych. Jesteśmy członkami wielu firm.  Każda z naszych lokalizacji zatrudnia 10-15 pracowników, w tym naszych instalatorów, którzy posiadają certyfikaty. Nasz fenomenalny wzrost wynika z oferowania niedrogich, najwyższej jakości okien, drzwi i sidingów winylowych, profesjonalnie zainstalowanych przez wysoko wykwalifikowanych instalatorów z doświadczeniem zdobytym w dziesiątkach tysięcy instalacji.